Moi podopieczni ŚlęzakTeam biegają maratony i nie mam z tym problemu! Jestem po to aby słuchać i nakierować każdego mojego zawodnika na odpowiedni tor. Dodatkowo motywuję i dodaję otuchy w trudnych momentach. To wszystko przełożoło się na znakomite wyniki w biegach w ten weekend.

Poznań Maraton:

Krzysztof – 6 miesięcy treningów. Poprzednia życiówka 3:20:21 w Poznaniu fenumenalny bieg – 3:04:11.
Sebastian – 10 miesięcy treningów. Poprzednia życiówka 3:55 totalne skurcze i brak sił na bieg. Teraz odpowiednie przygotowania, odpowiednie wzmocnienie organizmu, zmniejszenie kilometrażu i 3:15:09. Po biegu Sebastian napisał do mnie: „Jeszcze raz chciałem Ci podziękować za wsparcie! Naprawdę bardzo mi pomogło:)”
Krzysztof Pioszyk – 8 miesięcy treningów – ultras, który twierdził że nie umie szybko biegać. Poprzednia życiówka 4:44:37. Podczas spokojnych przygotowań do maraotnu poprawialiśmy czasy na 10km i w Poznaniu pobieglismy 3:39:53! Ponad godzinę lepszy czas.
Ewa Patrowicz – 9 miesięcy treningów – zaczynaliśmy z poziomu 3:51:43 – Ewa normalnie pracuje, ma dzieci i w ogóle. W Łodzi pobiegliśmy 3:43:51 a w Poznaniu 3:35:59 co dało Ewce 1 miejsce wśród informatyczek i 14 miejsce w K40! Szacun! Zaraz po biegu napisała „Ciężko było jak to na maratonie”
Mariusz – 3 miesiące wspólnych treningów, brak życiówki ale w końcu przełamanie swoich barier! Super Mariusz że uwierzyłeś w siebie w końcu! 3:45:22
Artur zaszalał i pobiegł 4:02! – życiówka poprawiona o 11 ale do szczęścia zabrakło nie wiele! Cieszę się że mimo krótkich przygotowań udało się pobiec naprawdę dobrze!
Dawid! – 04:21:37 brawo za walkę, poświęcenie!

Chicago Maraton:

Chris Wiciak – mój najbardziej nadpobudliwy zawdonik z całej grupy 🙂! Cały czas muszę go studzić. Współpracujemy 8 miesięcy i w tym czasie i zrobiliśmy naprawdę dużo. Chris zaczynał ze mną od czasu 3:20 w maratonie. Spełiniliśmy jego marzenia i w Chicago pobiegł 2:58! GRATULACJE!

26km w Bieszczadach

Magda Kaczmarek! Magdę znam od dawna – pierwsze kroki biegowe stawialiśmy razem! Dzisiaj bez problemu zalicza 26km bieg górski w zdrowiu i z uśmiechem na twarzy!!!

Mądry trening to nie tylko kilometry, to konsultacje, zrozumienie ludzi, zrozumienie potrzeb amatorów. Tylko odpowiednie podejście oraz kompleksowe spojrzenie na całokształt treningu gwarantuje sukces.

Jeśli chcesz spróbować zapisz się do #ŚlęzakTeam – przestań marzyć i zrealizuj swoje cele! Napisz na mojego maila biegacz.piotr@gmail.com