W końcu dotarła! Mowa oczywiście o wiośnie i wszystkich jej korzyściach – wreszcie będzie można przyjemnie pobiegać po parku, lesie czy asfalcie, jak kto woli ☺ Tego przez zimę brakowało mi najbardziej, a Wam?

Ale w nowy sezon trzeba dobrze wbiec, a to oznacza, dobrze się do niego przygotować! Dla mnie dobrze to w dużej mierze znaczy – tanio ☺ Poszukiwałem okazji na nowe buty, koszulki czy spodenki, by nagle przed świętami otrzymać ciekawe zaproszenie z miłą przesyłką od Wrocław Fashion Outlet. Kojarzycie to miejsce? To centrum outletowe, kiedyś Factory. W przesyłce była informacja – Mid Season Sale od 3.04 do 14.04 „Atrakcyjne rabaty”. Zniżki na ceny outletowe mocno przykuły moją uwagę – na tyle mocno by wybrać się tam po świętach.

W dużym skrócie. Pogoda sprzyja na wypady, a tam po prostu opłaca się udać pomimo tego, że jest kawałek od centrum. Tym bardziej warto z okazji tej akcji Mid Season Sale, która trwa do 14 kwietnia. Jestem naprawdę zadowolony i miło zaskoczony. Ale dlaczego? Zobaczcie poniżej co udało mi się upolować

Moje zakupy

Do biegania, NIKE. Jak oceniacie?

Bluza NIKE cena wyjściowa 349zł po przecenie 115zł.
Buty NIKE Flyknit cena wyjściowa 789zl po przecenie 339zł
Spodenki NIKE cena wyjściwa 199zl po przecenie 129zł

Myślę że biegowo można się naprawdę obkupić. Były różnego rodzaju buty biegowe przecenione o 30%, a nawet 50%. Do tego pełno koszulek, bluz, spodenek. Wszystko w pełnych rozmiarówkach więc można znaleźć coś dla siebie. Jeśli do końca nie wiesz czy będziesz biegać to warto się tam wybrać i zaoszczędzić kilka złotych.

Drugi sklep jaki odwiedziłem to Tommy Hilfiger, tutaj postawiłem na klasykę i sprawdzony i prosty strój na lato.

Koszulka Tommy – cena wyjściowa 99zł po przecenie 69zł
Spodenki Tommy – cena wyjściowa 379zł po przecenie 265zł
Buty Tommy – cena wyjściowa 279zł po przecenie 195zł

Po tym wszystkim byłem jeszcze zobaczyć buty w Asics. Nie jestem ich fanem, ale chce się do nich przekonać aby mieć coś do chodzenia po mieście. Spodobały mi się przeceniony model Asics Gel Light III. Cena wyjściowa ponad 500zł, a we Wrocław Fashion Outlet jaka cena? 300zł. To mi się podoba, wiem że płacę tyle ile to powinno kosztować, a nie przepłacam.

Tą wizytę mogę krótko podsumować stwierdzając, że jeżeli chcesz się przygotować do wiosny, a przy tym zaoszczędzić, to Wrocław Fashion Outlet powinno znaleźć się na Twojej mapie zakupów czy też mapie biegania ☺ Jak się okazało jest tam sporo marek w tym tych najbardziej znanych, a nawet premium i nie tylko sportowych np. Tommy, CK, Levi’s czy New Balance. Przed wybraniem się tam, warto sprawdzić listę sklepów na https://www.wroclawfashionoutlet.com

A więc udanych łowów i długich biegów! ☺