fbpx

O mnie i o blogu

O mnie i o blogu

Nazywam się Piotr Ślęzak i jestem autorem tego bloga. Od kilkunastu lat bieganie to moja pasja. Od dłuższego czasu mam również styczność z nowymi technologiami oraz tym, co biegaczom jest potrzebne. Niedawno w mojej głowie zrodził się pomysł, aby ułatwić życie (w tym głównie zakupy) innym biegaczom. Tak zrodził się pomysł na stronę. Od kilku lat obserwuję rynek biegowy oraz strony internetowe z nim związane. Istniej wiele stron, które informują nas o tym jak biegać, co jeść, pić. Nie ma jeszcze w Polsce strony na temat testów rzeczy biegowych. W związku z tym, często słyszę głosy o braku recenzji na temat butów, czy sprzętem biegowym. Wychodząc Wam naprzeciw postaram się sprostać Waszym, a także swoim oczekiwaniom.

Stestuje.pl – nazwa pochodzi od pierwszej litery mojego nazwiska oraz od słowa testuje. Mam nadzieję, że dzięki Waszej pomocy uda mi się stworzyć najbardziej opiniotwórczy blog na temat biegania. Liczę na Waszą pomoc! Chciałbym, aby ten blog był przystępny i dostępny dla każdego. Do każdego testu będę podchodził jak najbardziej profesjonalnie, starając się by opinie tutaj zamieszczane były wartościowe i przydatne.

Dodatkowo chciałbym prosić Was o pomoc w polecaniu bloga dalej. Nazwa jest prosta, a zarazem chwytliwa, dlatego każdy ją łatwo zapamięta.

bieganie_twardogora

Moje osiągnięcia

Przygodę z bieganiem rozpocząłem w 2007 roku. Zaczęło się niewinnie od startu w Biegu Sylwestrowym w Trzebnicy, gdzie na 10 kilometrowej trasie osiągnąłem czas 42 minuty w debiucie, w biegu ulicznym. Po tym czasie trafiłem na wielu życzliwych ludzi, którzy pokierowali moją karierą oraz drogą biegową. Dzięki nim znacząco poprawiłem swoje czasy (chociażby na 10 kilometrowej trasie moja życiówka jest o prawie 10 minut lepsza niż w debiucie). Bieganie stało się sposobem na życie, dzięki niemu cały czas się rozwijam, a dodatkowo poznaję nowych ludzi, poszerzam swoje horyzonty.

Aktualnie pracuję w Firmie HES we Wrocławiu. Dużą radość sprawia mi pomoc w wyposażaniu siłowni i praca z innymi ludzmi. Dodatkowo prowadzę swoją dzialaność „ŚlęzakTeam” w której trenuje spora grupa biegaczy amatorów jak i profesjonalistwów. Możecie mnie także spotkać u mnie w gabinecie TheMedicine we Wrocławiu na ul. Białowieskiej 3B/6C. Na wizytę można umówić się telefonicznie 664612132 lub mailowo biegacz.piotr@gmail.com

Nie wiesz jak ułożyć trening biegowy dla siebie?


Dla moich zawodników oprócz treningów biegowych dodaję do harmonogramu ćwiczenia siłowe, które wspomagają ogólny rozwój i pomagają uzyskać lepsze wyniki biegowe.

Może taki plan treningowy przydałby się również Tobie? Wyślij bezpłatne zapytanie – porozmawiamy co mogę dla Ciebie zrobić.

Sprawdź ofertę trenera online

Dodatkowo ukończyłem studia na Akademii Wychowania Fizycznego we Wrocławiu na kierunku fizjoterapia.

Życiówki

5 km – 15:59

10km – 32:17

Półmaraton – 1:11:54

Maraton – Amsterdam Maraton 2015 – 2:38:49, Maraton Warszawski 2016 – 2:41:38, Berlin Maraton 2017 – 2:34:05

walka (Kopiowanie)

O czym będę pisać


Obuwie

Odzież

Akcesoria

Elektronika

Czasopisma
Biegi

Współpraca

Jeśli masz pomysł żeby ze mną współpracować napisz.

Jestem otwarty na każdą propozycję.
Jeśli chcesz, żebym coś opisał na blogu, napisz, a postaram się to zdobyć i wyrazić na dany temat opinię

Adres

Możesz do mnie napisać na biegacz.piotr@gmail.com

 

„Jeśli masz ciało, jesteś sportowcem” .

 Bill Bowermann, współzałożyciel firmy Nike

Jeśli chcesz biegać, przebiegnij kilometr… Jeśli chcesz zmienić swoje życie, przebiegnij maraton.

Emil Zatopek

Regulamin 16 Ważnych Zasad Ślęzak Team

Polityka Prywatności ŚlęzakTeam i www.stestuje.pl