Pochwale się Wam bo komu mam się chwalić?! Ślęzakowski został ambasadorem marki Primavika. Dzięki temu będziecie mogli pojeść pyszne masła orzechowe na II BMW ŚlęzakTeam Camp. Jeszcze się nie zapisałeś na obóz? Zapisz się już dzisiaj przez maila biegacz.piotr@gmail.com naucz się biegać i poznaj nowych super ludzi! 

Nasza współpraca z marka Primavika na pewno będzie dłuższa i każdy kto przyjedzie na spotkanie kończące rok biegowy dostanie coś dobrego od naszego partnera.

Dlaczego Primavika 

Na rynku jest wiele firm o podobnym charakterze, ale dlaczego zaufałem właśnie im? Dlatego że ich produkty są najwyższej jakości. Nie używają oleju palmowego w swoich słoiczkach i do tego oferują największą ilość orzechów w swoich masłach orzechowych, które tak uwielbiam! Masło orzechowe towarzyszy mi od jakiegoś czasu prawie non stop! Zastąpiłem nim niezdrowe słodkie przekąski z czego jestem dumny. Praktycznie do zera ograniczyłem cukier (biały, słodycze, napoje słodkie) przez co czuję się lepiej. Wiadomo że każdy ma jakąś słabość, a moją słabością jest właśnie masło orzechowe od Primavika! 

Nie wypróbowałem jeszcze wszystkich smaków ale to klasyczne z kawałkami orzechów jest doskonale. Pasuje idealnie do banana, jabłka lub innych owoców! Nie zjadam oczywiście całego opakowania, a max 2-3 łyżeczki. Pamiętajcie co za dużo to nie zdrowo. Jeśli nie lubicie orzeszków arachidowych Primavika ma w swojej ofercie masła orzechowe ze wszystkich orzechów. Niektóre nawet są z kakao, a ich smak jest jeszcze lepszy. Sceptycznie podchodziłem do smaku piernikowego, ale jak już spróbowałem to nie mogłem odejść od słoiczka. 

Primavika to nie tylko masło orzechowe ale także rożnego rodzaju humusy i produkty do chleba. Wszystko z najlepszych jakościowo składników co sprawia że wszystko jest naprawdę dobre i nie pachnie chemią, co w dzisiejszych czasach nie jest wcale takie oczywiste. Paprykarz jest tak dobry że za jednym zamachem razem z moją żoną Klaudią zjedliśmy cały słoiczek.

Musicie jednak pamiętać aby się nie zapomnieć i nie usiąść przed telewizorem ze słoiczkiem. Jeśli to zrobicie to nadwagę macie murowaną. Pamiętajcie że orzechy są tłuste i bardzo kaloryczne. Nie jest tak, że możecie jeść masła nie wiadomo ile. Wystarcza 3-4 łyżeczki aby zaspokoić pragnienie. Taka przekąska idealnie sprawdza się przed treningiem! Nie zapchacie się, a będziecie mieli wiele energii na trening. Dodatkowo masło można dodawać do wielu potraw przez co ma ono szerokie zastosowanie w domu. 

Podsumowanie 

Na pewno jeszcze nie raz napiszę Wam coś na temat Primaviki bo ich produkty są naprawdę dobrej jakości i maja niepowtarzalny skład i smak! Polecam! Co ważne słoiki można zabrać naprawdę wszędzie.