Mieszkam za Wrocławiem więc dookoła domu mam sporo lasów. Jeśli wybiegnę z domu, to spokojnie w ciągu 1 kilometra mogę być na leśnych ścieżkach. Dodatkowo Oborniki Śląskie nazywane są zielonymi płucami Wrocławia. Lubię przebywać na terenach zielonych dlatego w takich okresach jak ten, czyli czerwiec-lipiec oraz listopad-luty biegam sporo crossów oraz dużo poruszam się właśnie w trudnym zalesionym terenie. 

Co roku staram się sadzić drzewka koło swojego domu, regularnie z żoną dbamy o nasze najbliższe środowisko. Dlatego razem ze Stowarzyszeniem Dr Max Zdrowie chciałbym Was zaprosić na Eko Run we Wrocławiu. Co to za wydarzenie? Jest to bieg na dystansie 5 lub 10 kilometrów w Lesie Rędzińskim. Impreza biegowa odbywa się 26.06.2022. 

Każdy zapisany biegacz = jedno posadzone drzewo. Czy to nie piękna inicjatywa? Każda złotówka zebrana podczas biegu zostanie przekazane właśnie na proekologiczne działania i sadzenie drzew. Dzięki tym drzewom zarówno Wy jak i ja będziemy mogli oddychać świeżym powietrzem. Nie zapomnijcie wziąć ze sobą dzieci, ponieważ dla najmłodszych Eko Run przygotował super atrakcje, a także rywalizację sportową. Zamiast siedzieć w domu 26.06.2022, pomóżcie naszej planecie i zadbajcie o nasze lepsze jutro. 

Pakiet startowy na biegu jest bardzo bogaty, a każdy otrzyma super oddychającą koszulkę z Dry Fit, medal i inne przygotowane gadżety. Nie czekajcie i zapiszcie się już dzisiaj. Wszystkie informacje znajdziecie na stronie www, a link do zapisów zostawiam Wam tutaj

Dodatkowo możecie u mnie znaleźć kod promocyjny 15% na zapisy: 67r5ph5m 

Nie czekajcie! Widzimy się już 26.06 w Lesie Rędzińskim! 

#ZdrowiNaMAXa #PomagajmyNaMAXa #EcoRunbyStowarzyszenieDrMaxZdrowie #EcoRun #StowarzyszenieDrMaxZdrowie