Buty do biegania są najczęstszym gościem na stestuje.pl! Dlatego postanowiłem pokazać wam nowości jakie na was czekają w 2016 roku.

Brooks Neuro

Brooks-Neuro

Z tego co wiem będzie dostępny na Polskim rynku. Rewolucja w podeszwie sprawi, że but będzie jeszcze bardziej dynamiczny i docenią go na pewno osoby chcące zachować proporcję między amortyzacją a dynamiką.

New Balance Fresh Foam 1080

New-Balance-Fresh-Foam-1080

To co sprawdziło się w Zante zostanie teraz wprowadzone do najwyższego modelu NewBalance. Zarówno Zante jak i 1080v4 bardzo przypadło mi do gustu. Sprawdziły się idealnie jako buty do biegania.

Altra IQ

Altra-IQ

Buty do biegania Altra raczej w Polsce będą nie dostępne ale mimo wszystko warto o nich wspomnieć. Inteligentne z podłączeniem bezprzewodowym będą informować nas o najważniejszych parametrach biegu. Cena jedyne 199 dolarów.

Asics Dynaflyte

ASICS-Dynaflyte

Asics nie próżnuje. Swoje najnowsze technologie przelewa na nowe modele butów i tak FlyteFoam 55% lżejsza od pianki EVA trafia do nowego modelu. Znając trend wszystkie modele przejdą metamorfozę zaczynając od najniższych modeli.

Adidas Energy Boost 3

Adidas-Pure-Boost-3M

Czy to będzie kolejna rewolucja butów do biegania ze strony Adidasa? Raczej się tego nie spodziewam. Podejrzewam kosmetyczne zmiany. Mam nadzieję, że przekonam się jak się w nich biega.

Chcesz biegać ze Ślęzakiem? Napisz do mnie i dowiedź się więcej!

Mizuno Wave Catalys

Mizuno-Wave-Catalyst

Buty do biegania Mizuno cieszą się sporą popularnością. Nowy model będzie butem treningowo – startowym ze wsparciem. Każdy pronator na pewno doceni ten model.

Nike Pegasus 33

Nike-Pegasus-33

Tego modelu nie mogę się już doczekać! Miałem go w rękach, miałem go na nodze. Jestem naprawdę ciekaw jak będzie się w nim biegać. Wiem tyle, że nowy Pegasus będzie miał dwie poduszki gazowe, a nie jak poprzednicy po jednej.

Saucony Kinvara 7

Saucony-Kinvara-7

W Polsce Saucony to niedoceniane buty do biegania. Wytrzymałość, dynamika, dobre trzymanie to główne przymiotniki opisujące tą firmę. Nowe Kinvary na pewno będą miały wielu zwolenników.

Mizuno Wave Sayonara 4

Mizuno-Wave-Sayonara-4-110

Ledwo weszły trójki, a już w przyszłym roku będziemy mogli biegać w czwartej generacji modelu Sayonara. Test Mizuno Wave Rider 18 

New Balance Fresh Foam Zante 2

New-Balance-Fresh-Foam-Zante-21

Patrząc wizualnie podeszwa nie uległa drastycznym zmianom. Co prawda cholewka wygląda inaczej ale czy to tylko chwyt marketingowy? Nie mniej jednak pierwsza generacja zrobiła na mnie ogromne wrażenie.

Hoka Clifton 3

Hoka-Clifton-3-130

Hoka produkuje egzotyczne buty do biegania, nie dostępne na naszym rynku. Chętnie sprawdziłbym jak naprawdę spisują się podczas biegu.

Podsumowanie buty do biegania

Nowości, nowe technologie na to musimy się przygotować w biegowym sezonie 2016. Na pewno nasz rynek zaleje kilka ciekawych propozycji do biegania. Które z wymienionych modeli najbardziej wam się podobają? Może chcielibyście aby producenci odświeżyli jakiś wasz ulubiony model?