Lubię testować różnego rodzaju innowacyjne rzeczy. Dlatego tym razem przetestowałem krople nawilżające marki HYABAK. Nie sądziłem, że tyle się może zmienić po zastosowaniu wydawało by się „zwykłych” kropli. Nigdy nie ulegam sugestiom dlatego na własnym oku chciałem przetestować ten produkt. Od razu mogę Wam powiedzieć, że nie zawiodłem się. A krople marki HYABAK zaskoczyły mnie bardzo ale to bardzo pozytywnie. Jak wiecie nasze oczy na dworze narażone są na szereg niebezpieczeństw: promienie UV, szereg zanieczyszczeń, a także wysoka temperatura. Dlatego warto nawilżać nasze oczy.

Pudełko

Krople niby mała rzecz, a otrzymałem je pięknie zapakowane. Książka, ulotka informacyjna, ręcznik no i wiadomo krople. Wszystko to zrobiło na mnie spore wrażenie bo można by było pomyśleć, że z kroplami do oczu wiąże się tylko małe pudełko i nic więcej. Od samego początku byłem mile zaskoczony.

HYABAK

Tytułem wstępu. Są to krople nawilżające do oczu, które nie zawierają żadnych konserwantów. Dodatkowo może je stosować każdy, nawet ktoś kto biega czy uprawia jakiś inny sport w soczewkach kontaktowych. Jeśli ktoś z Was podczas treningu ma uczucie suchości, drapania, zmęczenia lub obecności ciała obcego to warto zakropić oczy nawilżającymi kroplami HYABAK, które dadzą nam uczucie komfortu i ulgi. Osobiście właśnie często podczas długich i szybkich treningów mam takie uczucie, jakbym miał ziarnka piasku pod powiekami. Ale już po pierwszym użyciu nawilżających kropli do oczu HYABAK poczułem ulgę. Naprawdę sytuacja się zmieniła, a ja nie czułem żadnego podrażnienia.

Dla osób aktywnych

Jeśli ktoś spędza dużo czasu na dworze to ten produkt jest dla mnie i dla Was idealny. Dzięki filtrom UV zabezpiecza nasze oko przed szkodliwym promieniowaniem. Możecie być świadomi bądź nie ale czy wiecie, że nawet jeśli słońce nie świeci zbyt mocno jesteśmy narażeni na niekorzystne działanie promieni UV? Dlatego też warto stosować krople marki HYABAK, które to zabezpieczą nasze oko. Już jedna kropla zapewnia nam odpowiednią ochronę. Nawilżających kropli do oczu możesz używać wielokrotnie w ciągu dnia, w zależności od potrzeb. Warto zakropić oczy przed treningiem, ale również po nim, jeśli masz uczucie suchości. Przydadzą się podczas pracy przy komputerze, dłuższej jazdy autem, czy kiedy po prostu czujesz, że oczy są przemęczone, zaczerwienione czy czy podrażnione. Kiedy czujemy że nasze oczy wysyłają jakieś niepokojące sygnały to warto skorzystać z kropli HYABAK, które nie zawierają żadnych konserwantów dzięki czemu oczy nie będą dodatkowo podrażnione, Jest to szczególnie ważne jeśli borykacie się z alergią.

Zespół Suchego Oka

Czy słyszeliście kiedyś o ZSO? Ja osobiście nie miałem takiego problemu. Często osoby, które dużo pracują przed komputerem mają zaburzenia ilości filmu łzowego, który znajduje się na powierzchni naszego oka. To dzięki niemu nasze oko jest zabezpieczone. Brak odpowiedniego nawilżenia może doprowadzić do zaczerwienienia, podrażnienia lub zmęczenia oka. W tym momencie z pomocą przybywają nam nawilżające krople HYABAK, które dzięki unikalnej hypotonicznej formule stabilizują nasz film łzowy dzięki czemu odczujemy ulgę i komfort.

Soczewki

Z kropli korzystała moja siostra, która nosi soczewki kontaktowe. Używała nawet kropli do zakładania i zdejmowania soczewek. Z racji tego, że nosi je czasami po 12-15 godzin czuła się komfortowo, a oko było dobrze nawilżone.

Jak zakrapiać

Przed użyciem należy porządnie umyć ręce. Pamiętajcie także aby nie dotykać końcówki zakraplacza ani powierzchni oka. Do każdego oka zakraplamy po jednej kropli i chwilę mrugamy. Jeśli macie jakieś problemy to poproście swoich bliskich o pomoc, na pewno Wam nie odmówią.

Podsumowanie

Moje testy kropli trwały prawie 3 tygodnie. Kiedyś często miałem uczucie zmęczonych oczu, tak jak bym miał piasek pod powiekami. Odkąd używam kropli HYABAK moje oczy są nawilżone, a ja przestałem odczuwać dyskomfort. Przed ciężkimi treningami dodatkowo wkrapiałem po kropli do oczu aby je zabezpieczyć. Dało mi to dodatkową ochronę przed szkodliwym promieniowaniem UV. Pamiętajcie, że krople wspomagają ochronę, ale nigdy nie zastąpią okularów. Dzięki temu, że nawilżające krople HYABAK nie zawierają konserwantów mogą ich bezpiecznie używać nawet alergicy, a unikalna hypotoniczna formuła zapewnia komfort na długo. Zadbajmy o swoje oczy, tak, aby cieszyć się dobrym wzrokiem najdłużej, jak to możliwe. W końcu oczy mamy tylko jedne.#Hyabak #superkropledooczu #nawilżającekropledooczu #extranawilżeniedlaoczu #kroplezfiltremUV #kroplebezkonserwantów