#ŚlęzakTeam już dobrze zakorzenił się w polskim świecie biegów. Przyszedł czas na coś więcej, mały krok do przodu, który zmaterializuje się 12.05.2018 w Lesie Osobowickim o godzinie 11:00. Wszystkich Ślęzaków zapraszam na bieg na 10 kilometrów właśnie w wyżej wymienionym lesie. Dodatkowo zapraszam wszystkich tych których może chcieliby dołaczyć do klubu, ale także tych którzy chcą pomóc Maćkowki? Dodatkowych pakietów dla osób które nie są w Teamie jest niewiele 🙂 ale spieszcie się bo szybko się rozejdą. Łączna ilość dla której planujemy bieg to 50 osób.

Cel

Cel naszych Mistrzostw to przede wszystkim pomoc innym :)! Chciałbym aby cała wielkość wpisowego – 40zł (po odjęciu koszulki i medalu, posłiku regeneracyjnego) została przekazana Maćkowi z Wrocławia. Każdy kto biega już dłużej zna Maćka. Co roku we Wrocławiu jego Tato Paweł organizuje bieg „Maciek Biega„! Zawsze podziwiam Pawła za jego determinację, siłę i pasję, którą ma w sobie. Ze swojej strony obiecuję również pomóc i przekażę już gwarantowaną kwotę pieniędzy na rzecz Maćka (do tego co zbierzemy podczas biegu).

Miejsce i termin

Las Osobowicki, 12.05.2018, start biegu 11:00. Biuro zawodów dość skromne zlokalizowane będzie na stadionie w Lesie Osobowickim. Zapraszamy od 9:30.

Co będzie wchodzić w skład pakietu

Koszulka na ramiączkach – techniczna, medal na mecie. W pakiecie znajdziesz także przysmaki od Primaviki, Sonko – Dbaj o siebie, BMW Team Długołęka, Cortland (zniżka na Apple Watch), każdy do pakietu dodajemy żel DashRade, jeszcze do biegu na pewno kogoś znajdziemy :). Z racji że jest to bieg chartytaywny nie przewiduje się nagród – będą na pewno fanfary i wyróżnienia dla zwycięzców ale nie planujemy żadnych nagród pieniężnych, pucharów itp, czysta rekreacja z ręcznym pomiarem, bez numerów startówych :). Można powiedzieć że pełen survival.

Trasa będzie oznaczona szarfami aby się nie pogubić. Wybierzemy razczej znaną wszystkim biegaczom trasę City Trail.

Po biegu

Zorganizujemy ognisko, grila i zjemy pyszną kiełbaskę rozmawiając po biegu i biesiadując ze wszystkimi zebranymi biegaczami i kibicami.

Link dla osób które chcą się zapisać z zewnątrz znajdziesz tutaj, proszę także potwierdzić swój udział na biegacz.piotr@gmail.com

Osoby ze ŚlezakTeam mają osobny formularz zapisu, oraz otrzymają osobnego maila z danymi do wpłaty za bieg.

Zapraszam Was serdecznie do dobrej zabawy i dobrego biegania! Już teraz możesz biegać i możesz pomóc!