Chciałem Was wszystkich serdecznie zaprosić na wspólny trening który odbędzie się w Warszawie 10.06.2018 o godzinie 10:30. Miejsce: Stadion na Agrykoli. Będzie możliwość zostawienia rzeczy pod wiatą. Fajnie jak zabierzecie znajomych lub bliskich ponieważ pierwszy trening będzie tak naprawdę rozgrzewką przed wszystkimi treningami przygotowanymi przez organizatora.

Czego możecie spodziewać się z mojej strony?

Chciałbym opowiedzieć coś o technologiach w obuwiu, a także sprawdzić chociaż części z Was jak układają się Wasze stopy podczas biegu i czy macie dobrze dobrane buty do biegania. Udzielę także rad czy warto przepłacać i wydawać np 500zł na buty do biegania czy czaić się na okazję. Dodatkowo zrobimy porządną rozgrzewkę – abc początkującyh biegaczy, rozbieganie i kilka rytmów aby popracować nad Waszą techniką biegową. Jeśli będziecie chwilę przed 10:30 to super ponieważ pozwoli nam to rozpocząć trening punktualnie. Pogode już zamówiłem także nie wahajcie się tylko wpadajcie w niedziele 10.06.2018 na Agrykolę.

Nie wiesz jak ułożyć trening biegowy dla siebie?


Dla moich zawodników oprócz treningów biegowych dodaję do harmonogramu ćwiczenia siłowe, które wspomagają ogólny rozwój i pomagają uzyskać lepsze wyniki biegowe.

Może taki plan treningowy przydałby się również Tobie? Wyślij bezpłatne zapytanie – porozmawiamy co mogę dla Ciebie zrobić.

Sprawdź ofertę trenera online

Dlaczego warto biegać w grupie?

Nie myślisz wtedy o przebieganym dystansie, a obecność dodatkowych osób sprawia, że trudno jest Ci się zatrzymać. Dodatkowo czujne oko trenera powinno zawsze Cię zmotywować do większego wysiłku. Podczas treningu można porozmawiać, dowiedzieć się czegoś ciekawego i nowego. Wymienić poglądy i doświadczenia, których nie znajdziesz na stronach www i Facebooku.

Dodatkowo pod czujnym okiem trenerów przygotujesz się bardzo dobrze do Półmaratonu Praskiego.

Zapraszam serdczenie