Witam wszystkich biegaczy oraz tych co dopiero zaczną biegać. Chciałbym Was serdecznie powitać oraz opowiedzieć i kilku rzeczach.

Nazywam się Piotr Ślęzak i biegam od 7-8 lat. Jestem pomysłodawcą tego projektu i sam osobiście będę pisał i dodawał wszystkie posty na tej stronie. Chciałbym abyście wiedzieli, że wszystkie testy będą/ są autentyczne nie pisane pod publikę czy na zawołanie. Będę tutaj opisywał swoje obiektywne spostrzeżenia i nawet jeśli miałbym się narazić producentom z jakąś opinią obiecuję, że zawsze usłyszycie ode mnie prawdę! Nie będę się bał o niej pisać i publikować tego, jeśli coś mi się nie spodoba na pewno o tym napiszę.

Chciałbym także i bardzo Was proszę o pomoc w rozwoju tej strony. Liczę na Wasze sugestie, pomysły oraz propozycje testów. Można mi wszystko podpowiedzieć jak i zasugerować jestem otwarty na uwagę i krytykę. Możecie pisać do mnie bezpośrednio na stestuje@stestuje.pl lub na Facebooku na blogu (który niedługo zmieni nazwę). Dodatkowo daję Wam możliwość komentowania wszystkiego na stestuje.pl możecie skomentować zdjęcie, wyraz, tekst, a także cały artykuł. Przyznaję, że czasami w ferworze pisania może mi się zdarzyć jakiś błąd za które serdecznie przepraszam. Jeśli jednak dacie mi znak komentarzem na pewno to poprawię. o_mnie_i_o_blogu

Mam także ogromną prośbę abyście polecali stronę swoim znajomym. Im więcej nas będzie tym ja będę mógł więcej rzeczy pozyskać dla Was – konkursy, wydarzenia itp. Dodatkowo więcej rzeczy dla Was przetestuję, a Wy później będziecie mieli łatwiejszy wybór czy to w sklepie czy przez internet. Chciałbym Wam pomagać, doradzać być tak zwanym „wujkiem” dobra rada. Jeśli nie wiecie jaki wybrać zegarek napiszcie postaram się go dla Was zrecenzować i opowiedzieć kilka słów oraz rozwiać wszelkie wątpliwości.

Kto z Was ma chęć zapisać się do Newslettera to zachęcam. Będę na początku wysyłał plany treningowe dla każdego kto się zapisze. Są to darmowe, 3 miesięczne plany, które na pewno ułatwią rozwój kariery biegowej.

Więcej na mój temat i na temat blogu przeczytacie tutaj: http://stestuje.pl/about/ myślę, że warto przeczytać dlaczego to robię i jaki w tym wszystkim jest cel.

Mam także nadzieję, że strona jest przejrzysta, jasna, łatwa do czytania. Dodatkowo system oceniania jest sprawiedliwy i konkretny. Chciałbym także abyście nie bali się oceniać postów czy przedstawionego produktu. Pod każdym artykułem jest możliwość oceny od 1 do 5 – proszę Was abyście wciskali za każdym razem jak coś przeczytacie :).

Dzięki za uwagę! I zapraszam do czytania oraz przeglądania strony. Artykułów nie ma dużo tak aby dodawać wszystko na bieżąco i tak aby Wam nic nie umknęło.

piotr-slezak (Kopiowanie)

Pozdrawiam

Piotrek!