1822
Estimated reading time: 5 minutes

Test Nike Zoom Streak 6

Dawno nie było testów na stestuje.pl! Dlatego pozwoliłem sobie napisać kilka słów na temat Nike Zoom Streak 6. Buty posiadam w swojej kolekcji już od jakiegoś czasu. Robiłem w nich…..

1562
Estimated reading time: 4 minutes

Podsumowanie BMW ŚlęzakTeam Camp

Nadszedł ten czas, że chciałem podsumować obóz biegowy BMW ŚlęzakTeam Camp. Na początek chciałem się wytłumaczyć bo www.stestuje.pl coś mi szwankuje i nie mogę dodać posta, dlatego piszę tutaj. Termin…..

2174
Estimated reading time: 3 minutes

Dziesiątka WroActive czyli start ŚlęzakTeam

Rok 2017 trzeba zacząć z przytupem dlatego wielu członków ŚlęzakTeam zaatakowało Dziesiątkę WroActive. Dla mnie to też był sprawdzian formy oraz tego w jakim miejscu jestem. Ostatni raz startowałem w…..

601
Estimated reading time: 1 minute

Zapowiedź spotkania ŚlęzakTeam – partnerzy

W najbliższy weekend 10.12.2016 w Pałacu Brzeźno będzie miało miejsce spotkanie ŚlęzakTeam. Będzie to podsumowanie biegowego roku. Na naszym spotkaniu będą wykłady z zakresu suplementacji, dietetyki, fizjoterapii. Dodatkowo przetestujemy buty…..

779
Estimated reading time: 0 minutes Less than a minute

Przedsprzedaż pakietów ŚlęzakTeam

Nowa oferta treningów ŚlęzakTeam rusza od 1.01.2017! W okresie od 4.12.2016 do 31.12.2016 możecie zapisać się do grupy w PRZEDSPRZEDAŻY z 10% rabatem (rabat dotyczy pierwszego miesiąca korzystania z usługi)……

495
Estimated reading time: 1 minute

Listopadowe starty ŚlęzakTeam

Listopad sprzyja dużej ilości startów. 11 listopada wśród biegaczy jest bardzo popularny! Pełno biegów sprawia że i #ŚlęzakTeam startował z dużą ilością sukcesów: Marek – 10km – 41:24 PB poprawione…..

502
Estimated reading time: 1 minute

Starty ŚlęzakTeam

To był dobry weekend! Zawodnicy #ŚlęzakTeam spisali się na medal. Dodatkowo mój trening poszedł mocno do przody – udało się zrobić fajny trening 4x3km w dobry tempie. Starty Ślęzaków: Łukasz…..

570
Estimated reading time: 2 minutes

Owocny październik w ŚlęzakTeam

Moi podopieczni ŚlęzakTeam biegają maratony i nie mam z tym problemu! Jestem po to aby słuchać i nakierować każdego mojego zawodnika na odpowiedni tor. Dodatkowo motywuję i dodaję otuchy w…..

454
Estimated reading time: 0 minutes Less than a minute

ŚlęzakTeam i Maraton Wrocławski

Drużyna numer 1, najlepszy Team na świecie – #ŚlęzakTeam O to tylu śmiałków zmierzy się z dystansem Maraton Wrocławski ???? Trzymajcie kciuki! ???????? Jeśli chcesz dołączyć do ekipy napisz na…..

496
Estimated reading time: 1 minute

Półmaraton Wrocławski w ŚlęzakTeam

Starty #ŚlęzakTeam Półmaraton Wrocław! Jestem z Was mega dumny! Pokazaliście klasę i wielkie serce do walki! Proszę wszystkich o nagrodzenie kciukami za wysiłek i moc jaką pokazaliście! – Dawid Smolak…..

396
Estimated reading time: 0 minutes Less than a minute

Kwiecień w ŚlęzakTeam

#ŚlęzakTeam dał radę!!! Pomimo mojej niedyspozycji chociaż portal maratonczyk stanął na wysokości zadania i zrobił fajne zdjęcia! Do tego moja drużyna pokazała siłę!!! Weekend pełen dobrych wyników: Poznań Półmaraton: –…..

858
Estimated reading time: 1 minute

Dziesiątka WroActive 13.03.2016

‪#‎ŚlęzakTeam‬ raport po weekendowych startach! Były to pierwsze tak ważne starty mojej grupy biegowej! U większości wszystko ładnie się zgrało i moi zawodnicy osiągnęli doskonałe wyniki! Jestem z Was dumny!…..

583
Estimated reading time: 0 minutes Less than a minute

Start Sebastiana i 3 miejsce w biegu Walentynkowym

W dniu 14.02 odbył się Radiowy Bieg Walentynkowy organizowany przez Polskie Radio Wrocław. Trasa biegła ścieżka biegowa w Parku Zachodnim, liczyła 1920m. Był to bardzo szybki bieg. W biegu wziął…..